úterý 24. května 2016

Červená a černá


Ta první je stará jeden rok, ta druhá teprve jeden běh… Nový pár bot v botníku mě pobídl si zavzpomínat. Listuji na blogu hledám rok starý článek. Na pohodlí se rychle zvyká, až jsem překvapený svým nadšením z minulého jara, zapomněl jsem na něj. Ale je to jedině tím, že se z něj stal každodenní standard… Až teď s botou novou, a přitom tak děsně známou, přišel impuls se k tomu vrátit. Zjišťuji, že nadšení nezmizelo. Po roce bych to nenapsal jinak. Jenom přidávám poznatky, že ta bota je držák a důvěra stoprocentní. Užívám si to dál.

Radovan Čech

7 komentářů:

 1. Dneska jsem v dámské variantě běžela ráno 20 km do práce a odpoledne zase v těchto super papučkách poběžím domů :-) A po roce, co je mám, jsem si říkala naprosto to stejný. A dneska mi přijdou poštou nové "sváteční". Jsou prostě nejlepší! Helča

  OdpovědětSmazat
 2. Zavidim vsem co sedi na noze. Ja je dlouho chtel, ale kdyz jsem je zkousel, vubec mi nesedely :( Trailroc nebo nove RoadClaw sedi paradne, vzdusne, mekke. RC 270 mi prisly nejaske moc zahnute a strasne tlacily do klenby nejakou hranou :( Skoda ze nemaj stejne kopyto jako jine inov8 co mam :(

  OdpovědětSmazat
 3. Zavidim vsem co sedi na noze. Ja je dlouho chtel, ale kdyz jsem je zkousel, vubec mi nesedely :( Trailroc nebo nove RoadClaw sedi paradne, vzdusne, mekke. RC 270 mi prisly nejaske moc zahnute a strasne tlacily do klenby nejakou hranou :( Skoda ze nemaj stejne kopyto jako jine inov8 co mam :(

  OdpovědětSmazat
 4. Bohužel se mi po pouhý 270 km odepila podrážka v oblasti paty, takže budu reklamovat. Jina jsem s 270 velice spokojen.

  OdpovědětSmazat
 5. Jsou to mé první pořádné běžecké boty. Za 8 měsíců na nich nám naběháno něco přes 500 km a s oblibou jim říkám papuče. Jsou neskutečně pohodlné. Radost s nimi vyrazit ven.

  OdpovědětSmazat
 6. Jsou to mé první pořádné běžecké boty. Za 8 měsíců na nich nám naběháno něco přes 500 km a s oblibou jim říkám papuče. Jsou neskutečně pohodlné. Radost s nimi vyrazit ven.

  OdpovědětSmazat
 7. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Kolektivní rozum Obchodníci, kteří využívají eToro's CopyTrader™, mají o 60% větší pravděpodobnost výhry

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  OdpovědětSmazat